U shit!! Flm! Apartament prej 65 m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 03 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Shkodër
Okazion !!!
Shes Apartament 2+1 ne katin e 3 i kompletuar ne menyre fantastike

Apartamenti eshte krejtesish i restauruar me mure pllaka instalime elektrike dhe hidraulike te reja.

Ka gjithashtu te instaluar sistem Inverter qe mban energjine elektrike 8 ore.

Hyrja ka pamje nga rruga dhe ndodhet prane shkolles Ndre Mjeda

KONTAKTONI Z.AMARILDO STERKAJ 0692883398
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website ; agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim