U shit! Apartament 1+1 ne Shkoder

Shitet nga: amarildo sterkaj 17 Gsh 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Shkodër
Shes Apartament 1+1 ne katin e pare
sip. 56m2 eshte i mobiluar
dhe i restauruar perpara 6 viteve
Ndodhet 250m larg nga stadiumi Loro Boroqi.
Cmimi 22000 euro (pak i diskutueshem)
Agjent Imobiliar
Amarildo Sterkaj 0692883398 0672071884
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim