U dha me qera!! Faleminderit!! Apartament 1+1 qe..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 22 Dhj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Shkodër
Jap me qera partament 1+1 kati i dyte 70m nga sheshi i Parruce Shkoder
Apartamenti eshte i restauruar dhe i mobiluar me gjerat e nevojshme.
cmimi 20 000 leke / muaj
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Webiste: agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim