Toke ne Shkoder 290m2 me shtepi te vjeter

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 290 m2
Komuna: Shkodër
Shesim toke 290m2 me nje shtepi te vjeter ne te.
Zone shume qete dhe e pershtatshme per te ndertua.
Disponon te gjitha dokumentacionin e nevojshem!

Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398
Cmimi 49000euro
Nxiotoni mos e humbisni kete rast!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim