Super Apartament 3+1 me standarte te larta ne Sh..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 22 Jan 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

149 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190 m2
Komuna: Shkodër
Shitet super apartament i arreduar me sitl.
Sip totale 190m2 te brendshme
perbehet nga :
3 dhoma gjumi
1 sallon dhe ballkon rreth 80m2
1hapsire per te lene kepuce
2 wc njera ndodhet me hyrja nga dhoma e gjumit kurse tjetra eshte e perbashket per gjithe shtepine.
Disponon ashensor.
Apartamnti shitet per arsye emigrimi ne Amerike.
cimimi 149 000 euro

Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0692883398.
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website: agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim