Shitet!! apartament me sip. 87 m2 ne Parruc,,,Sh..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Shkodër
ne qender te qytetit,,ne rrugen kryesore ne lagjen parruc,,shitet apartament 2+1 kati i trete,,i rikonstruktuar dhe i mobiluar,,,me bar-banak,,me siperfaqe 87 m2,,me ballkone nga rruga kryesore,,cmimi 50000 euro i negocushem,,,na kontaktoni infoatlantik real estate,,,shitje-blerje-qera,,,kati i dyte mbi alpha bank,,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim