Shitet!!!!!!apartament 1+1 me sip. 55 m2 ne Pera..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Shkodër
ne perash buze rruges kryesore shitet 1+1 i rikonstruktuar dhe i mobiluar,,kati i peste,,me siperfaqe 55 m2,,,cmimi 25000 euro i negocushem,,na kontaktoni infoatlantik - real estate,,shitje-blerje-qera,,kati i dyte mbi alpha bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim