SHTEPI BANIMI NE BREGDET NE (VELIPOJE) 66-77..

Shitet nga: ervis 11 Qer 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Shkodër
Shiten shtepi ne bregdet ne velipoje ne vije te pare.
Shtepite jane te ndertuara ne menyre bashkekohore dhe me cilesi te larte.
Ato jane te pajusura me dokumentacionin e plote,me tapi,leje ndertimi dhe certifikate pronesie.
Banesat jane brenda nje kompleksi gjigand dhe mes nje qetesie relaksuese.
Te gjitha fotot jane ambientet e kompleksit ne te cilin ndodhen dhe hyrjet.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel.
Ju faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim