SHITUR!flm!!!NJE INVESTIM I ZGJUAR,,2+1 Parruc,,..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Shkodër
apartament 2+1kati i katert,,pjeserisht i rikonstruktuar,,,me siperfaqe 71m2,,,zona Parruc,,,perballe me shkolllen Ndre Mjeda,,shitet 4.3 milion lek,,,cmim i negocushem ne varesi te pageses,,na kontaktoni infoatlantik real-estate,,,tel.022242600
EJA DHE TI !!!!!!!!BEJ ZGJEDHJEN E DUHUR!!!!!ME NE ME SHPEJT,,ME LIRE!!*ATLANTIK IMOBILIARE*SHITJE-BLERJE-QERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim