SHITUR,,FLM,,OKAZION Apartamente te reja ne Qend..

Shitet nga: Alban Fusha 17 Krr 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Shkodër
SHITET!!!!!apartamente 2+1 me siperfaqe 88 m2 dhe 126 m2 kati i pare i banimit,,te sapo perfunduar,, me hipoteke,,punime shume cilesore,,ngjitur me universitetin,,cmimi 500 euro i diskutueshem,,,na kontaktoni INFOATLANTIK shitje-blerje-qera,,,ngjitur me Alfa-Bank,,tel.022242600,,,,,0692238513
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim