SHITUR!!!!flm!! 100 m2 430 euro/m2 ne Shkoder

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Shkodër
ne qender,,ngjitur me universitetin,,shitet ,,apartament 2+1,,kati i katert i banimit,,ndertim i ri ,,me certifikate pronsie,,,cmimi 440 euro/m2,,i negocushem,,ne varesi te pageses,,me mundesi kreditimi dhe nga bankat,,nje mundesi e mire,,per nje investim te zgjuar,,,qeradhenie e garantuar nga Atlantik-Real Estate,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim