Nje Investim i mencur! Apartament prej 60 m2 ne ..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 09 Nën 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Shkodër
Shes apartament 1+1 buze rruges kryesore me sip 60 m2
Ndodhet 100m nga shkolla e Muzikes ne katin e peste.
Eshte mundesi e vertet Biznesi vendi eshte pershtatshem per tu shfrytezuar me qera per studenta duke qene zone e kerkuar.
Per blersin e ketij objekti kemi dhe klientin gati qe e merr me qera dhe paguan 1vit parapagese ne dore.
Cmimi 23500 euro (i diskutueshem)
Kontakt Amarildo Sterkaj 0692883398
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim