Hyrje pallati ne Shkoder

Shitet nga: Hyrje Pallati 30 Jan 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 108 m2
Komuna: Shkodër
Shitet hyrje pallati tek ish fabrika e cigareve ne lagjen:Mahalla Cakajve.Hyrja perbehet nga sallon,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 2 ballkone.Sipefaqja eshte 108 meter katror.Cmimi eshte 500 euro per meter katror (i diskutueshem).per me shume mund te kontaktoni ne kto nr kontakti 0695679999/0692656378
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim