Hyrje pallati 2+1+2 ballkone

Shitet nga: Arjan 17 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Shkodër
Kemi per te shitur nje hyrje pallati 2+1+2 ballkone. Apartamenti 5 katesh , shitet kati i 4 . Siperfaqja 76.5 m2 me tapi te rregullte . Hyrja eshte e suvatuar me grafiato jashte dhe fino te re brenda . Banjo me dritare natyrale dhe instalime hidraulike te gjitha te reja . Pllakat e banjos dhe dyert e brendshme nuk jane vendosur . Vendosen sipas preferences se klientit dhe zbriten ne cmim. Dritaret jane duralumin . Cmimi 43. 000 euro , i negociueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim