HYRJE APARTAMENTI NE SHKODER

Shitet nga: besi 04 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Shkodër
SHES SHTEPI ,APARTAMENT, 2+1 KATI I PESTE. ADRESA: UNAZE( L.gj, AHMET HAXHIJA)
SHTEPIA ESHTE RESTAURUAR DHE MOBILUAR SE FUNDMI. PER INFORMACIONE TE METEJSHME JENI TE LUTUR TE KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT TE DISPONUAR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim