Dy apartamente 1+1 56m2 ngjitur me teater Migjen..

Shitet nga: Alban Fusha 17 Krr 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Shkodër
ne qender mbrapa teater Migjeni shiten dy apartamente te rikonstruktuara 1+1 (dhome e kuzhine,,koridor,banjo,balkon)kati i peste me siperfaqe 56 m2 secila,,shiten sebashku ose vetem njera,,me certefikata pronsie dhe te rivlersuara,,,cmimi 3.2 milion leke i negocueshem ne varesi te pageses,,,me mundesi kreditimi dhe nga bankat,,na kontaktoni infoatlantik-imobiliare,,,shitje-blerje-qera,,,kati i dyte mbi alpha bank,,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim