Dy apartamente,, 2+1 dhe 1+1 ne Shkoder

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Shkodër
nje investim i zgjuar,,shiten,,dy apartamente,,2+1 sip.65 m2 dhe 1+1 sip.47 m2,,kati i trete i banimit,,ngjitur me kinema millenium,,pallat qe po rikonstruktohet nga bashkia,,,,,me ballkone ne rruge kryesore,,cmimi 500 euro/m2,,i pa negocushem,,me mundesi qeradhenie,,te garantuar,,nga Atlantik-Real Estate,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim