DHENE ME QERA apartament 3+1 mbi Intesa Sanpaolo

Shitet nga: Alban Fusha 17 Gsh 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Shkodër
jepet me qera apartament 3+1,,ndertim i ri,,kati i shtate i banimit,,perballe xhamise Ebu Beker-Shkoder,,me sip.132 m2,,apartament i mobiluar,,arredim lux,,jepet me qera 300 euro/muaj,,,na kontaktoni INFOATLANTIK - REAL ESTATE,,SHITJE-BLERJE-QERA,,kati i dyte,,mbi Alpha Bank dhe argjendari Dragusha,ngjitur me kursin e dollarit,,,Tel.022242600 ,,,Mobil 0692238513
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim