DHENE!!flm! me qera, 2+1,,i mobiluar,,ne lagjen ..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Shkodër
jepet me qera apartament 2+1 kati i katert i banimit,,ne qender te rusit,,perballe me shkollen e muzikes,,,dy dhoma gjumi te mobiluara,,saloni e kuzhina te mobiluar,,korridor,banjo e ballkon,,cmimi 19000 lek i negocushem ne varesi te pageses dhe kohezgjatjes se kontrates,,,na kontaktoni infoatlantik real-estate,,shitje-blerje-qera,,kati i dyte mbi alpha bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim