Cmim i reduktuar apartament 102m2, 2+2, 500euro/..

Shitet nga: Ali 23 Dhj 05:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Shkodër
Apartament me siperfaqe 102 m2 ne qender te qytetit per shitje. Pallati ndodhet mbrapa Fakultetit Ekonomik ngjitur me Bibloteken Marin Barleti dhe karshi rruges nga shkolla e mesme 28 Nentori dhe Grand Hotel Europa. Cmimi eshte 500Euro/m2, (cmim i reduktuar). Apartamenti ndodhet ne pjesen me qendrore dhe te deshirueshme te qytetit dhe perben nje mundesi te mire investimi per tu leshuar me qera. Detaje te apartamentit:

2 dhoma gjumi, 2 banjo, dhome ndenje, guzhine dhe koridor.
Apartamenti ka hipoteke te rregullt.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete me orientim verior ashensor te dedikuar per katin e tete.
Ballkon i rrethuar me panele xhamash.
Sistem shperndarje ngrohjeje i instaluar nen dysheme i gatshem per tu lidhur me sistem ngrohje.

Adresa:
Pallati Xhenis, Lagjia Qemal Stafa, Rruga Zogu I, Shkoder.

Per me teper informacion, vizitoni faqen e meposhtme:

http://www.apartamentneqender.com/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim