Apartament prej 85m2 ne qender Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

540 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Shkodër
Shitet super apartament 1+1 me 1 wc dhe me nje pamje te bukur.
Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe ka dokumentacion te plote.
Ndodhet prane qendres 50 m nga lulishta e Isa Buletinit ne drejtim te Qendres.
Mos e humbisni kete rast te mrekullueshem !!
Cmimi eshte i trajtueshem ne varesi te menyres se pageses.
Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398 Agjensia e Sherbimeve Extra , Shkoder AL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim