Apartament prej 77m2 ne Shkoder

Shitet nga: ALBAN FUSHA 14 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Komuna: Shkodër
shitet apartament 2+1 kati i peste me siperfaq 77 m2 i parikonstruktuar,,apartamenti ndollet ne xhabie me pamje nga rruga kryesore pozicioni lindje-perendim,,cmimi 3.9 milion leke,,cmim i negocushem,,na kontaktoni INFOATLANTIK - REAL ESTATE,,,SHITJE-BLERJE-QERA,,kati i DYTE mbi Alpha Bank dhe Argjendari Dragusha ,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600 dhe mobil 0692238513
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim