Apartament prej 76 m2 ne Skenderbeg ,, Shkoder

Shitet nga: Alban Fusha 17 Krr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Shkodër
shitet apartament 2+1,, pjeserisht i rikonstruktuar kati i dyte,,me siperfaqe 76.5 m2,,pallat me tull dhe i sovatuar(jo parafabrikat),,ndollet ne lagjen Skenderbeg,,prane spitalit rajonal,,cmimi 5.2 milion lek,,i negocueshem,,na kontaktoni infoatlantik-imobiliare,,,shitje-blerje-qera,,kati i dyte mbi alpha bank,,,ngjitur me kursin e dollarit,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim