Apartament prej 65 m2 ne Shkoder

Shitet nga: Islam 21 Gsh 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Shkodër
Shes apartamentin ne lagjen vaso kadia perball pallatit me hark prane biblotekes se universitetit. Ka nje dhome gjumi dhe kuzhine me banjo te kompletuar dhe me tarase. Ka 65m. Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim