Apartament prej 55 m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 22 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 850 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Shkodër
Shesim apartament 1+1 te pa restauruar ne lagjen Perash
ndodhet ne katin e trete dhe eshte e pa restauruar .
cmimi 28 milion e 500 mije lek i pa diskutueshem!
Kontakt Amarildo Sterkaj 0692883398
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website: agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim