Apartament prej 54 m2 ne Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 22 Jan 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Shkodër
Shesim Apartament 1+1 54m2 ne katin e 2 zone shume e preferuar nga studenta.
Apartamenti eshte i restauruar kohet e fundit dhe i mobiluar shitet me te gjitha paisjet qe brenda.
Ndodhet 300m larg universitetit Luigj Gurakuqi
shitet me vleren 25500 euro (pak i diskutueshem)
Eshte nje rast shum i mire per Binzes
Kontaktoni Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website : agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim