Apartament prej 120 M2 ne Shkoder

Shitet nga: Apartament 16 Mar 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Shkodër
Shitet apartament 120 M2 ne Lagje Perash kati i katert perballe shkolles Tete vjecare Ali Lacej.apartamenti ka 3 dhoma gjumi dhe nje guzhine. 2 banja te kompletuara dhe 2 ballkone nje me pamje nga rruga dhe nje mbrapa apartamentit.dritarete me duralumin .dopio xham dhe me vetrata duralumin.cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim