Apartament ne shkoder

Shitet nga: bledi 30 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 109 m2
Komuna: Shkodër
Shes apartament te ri ne lagjen xhabije.apartamenti ka 2 dhoma gjumi nje kuzhine dhe nje sallon dy banjo, pallati ka 3 vite qe eshte ndertuar me te gjithe parametrat bashkekohore.shitet ose nderrohet me apartament nje dhome e kuzhine plus diferencen.cmimi shume i arsyeshem.apartamenti ndodhet te tregu i frutave xhabije.pallati i lezhajve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim