Apartament me qera ne Shkoder

Shitet nga: pjerin 15 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Shkodër
jap me qera mje apartament 2 plus nje guzhin me aneks te madh me dy banjo dhe balkon..ndodhet ne fund te xhabijeve te pazari me shumic.pallatet e reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim