Apartament me qera ne Shkoder

Shitet nga: Alban Fusha 20 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Shkodër
jepet me qera 2+1 kati i peste e rikonstruktuar dhe e mobiluar ne lagjen Rus perball me shkollen e muzikes,,cmimi 17000 lek/muaj ,,kontarate 12 mujore cmimi i negocushem ne varesi te menyres se pageses,,na kontaktoni INFOATLANTIK-IMOBILIARE,,shitje-blerje-qera,,kati i dyte mbi alpha-bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim