Apartament me qera ne Shkodër

Shitet nga: Miri Shkoder 01 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Shkodër
APARTAMENT 2+1 ME QERA I MOBILUAR!

Apartamenti eshte i RI, ndodhet tek "Pallatet e FISHTES", perballe me shkollen e mesme "OSO KUKA",
Zona eshte familjare,shume e mire dhe e qete ,
Pallati ndodhet 10 min ne kembe ne lidhje me UNIVERSITETIN "Luigj Gurakuqi",5 min ne kembe nga Merkata e RUSIT por edhe 5 min ne kembe nga RRUGA E GJERE dhe tregu ZDRALE.
E pershtatshem per STUDENTA ose FAMILJARE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim