Apartament 60m2 shitet per ambient biznesi ne Sh..

Shitet nga: Alban Fusha 17 Dhj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 300 EUR   37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Shkodër
nje mundesi e mire,,,shitet apartament 1+1 kati i pare me siperfaqe 60m2,,,buze rruges kryesore,,ne lagjen Parruc,,me nje ballore prej 11m/linar,,,ambient i pershtateshem per dyqan,,klinike dentare,,,etj,,cmimi 5.2 milion lek i negocushem ne varesi te pageses,,,me mundesi kreditimi dhe nga bankat,,,na kontaktoni infoatlantik-imobiliare,,,shitje-blerje-qera,,,kati i dyte,,,mbi alpha bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim