Apartament 4+1 prane Prefektures Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 22 Jan 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Shkodër
Shitet apartament i ri mbas prefektures.
Sip totale 153 m2
Perberja:
3 dhoma gjumi + 1 sallon + 1 guzhine + 2 wc + 2 ballkone
Pamje nga lindja.
kati i 4 Banim

cmimi 495 euro / m2
Cdo dhome eshte e shtruar ne parket dhe ka disa punime gipsi.

Kontaktoni Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website: agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim