Apartament 3+1 te ish fusha e druve 3.7 milion l..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Shkodër
ne unazen lindore te qytetit kemi per te shitur apartament 3+1 kati i trete e rikonstruktuar pjeserisht,,cmimi 3.7 milion leke i negocueshem ne varesi te menyres se pageses,dhe dy apartamente 2+1 kati i pare dhe kati i dyte komplet te rikonstruktuara dhe te mobiluara me siperfaqe 73m2 dhe 78m2 cmimi 4 milion lek i negocueshem ne varesi te pageses ,,me mundesi kreditimi dhe nga bankat,,,na kontaktoni infoatlantik real-estate,,,shitje-blerje-qera,,,kati i dyte mbi alpha bank,,,ngjitur me kursin e dollarit,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim