Apartament 2+1 me 2wc 105m2 Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 09 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

540 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Shkodër
Shitet super apartament 2+1 me 2 wc dhe me nje pamje spektakolare ne sallon.
Apartamenti eshte i sapo perfunduar dhe ka dokumentacion te plote.
Ndodhet prane qendres 50 m nga lulishta e Isa Buletinit ne drejtim te Qendres.
Mos e humbisni kete rast te mrekullueshem !!
cmimi 540euro/m2 i diskutueshem ne varesi te menyres se pageses!
Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398 Viber ose Whatsapp
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website : agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim