Apartament 2+1 i ri me Qera ne qender Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 27 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Shkodër
Jap me qera Apartament i ri mbas prefektueres Shkoder
Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon 2 wc.
Kontaktoni Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
cmimi 250 euro / muaj
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Website: agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim