Apartament 130m2 dy katesh Shkoder

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 08 Nën 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Shkodër
Shesim nje apartament te restauruar komplet brenda dhe jashte gjithashtu te mobiluar me shume gusto!
Apartamenti eshte modifikuar eshte kati i trete i lidhur me shkalle te brendshme me katin e katert qe eshte ndertuar kohet e fundit.

kati i 3 Perbehet nje sallon te madh dhe guzhine + dhome njdenje + 1 wc

kati i 4 perbehet nga 3 dhoma gjumi + 1 wc

jane 65m2 per kat dmth dy hyrje me nga 2 dhoma e nje guzhine

Apartamenti ndodhet 50 m larg Xhamise se kirasit prane Unazes se qyetetit

kontakoni Amarildo Sterkaj +355 692883398
Per prona te tjetra kerkoni ne Facebook faqen : Agjensia e Sherbimeve Extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim