Apartament 1+1 prane plazhit Golem, Durres

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 09 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Shkodër
Shes apartament 1+1 kati i 2 banim ne Golem , Durres
eshte komplet i mobiluar me shume gusto.
ka nje ballkon te madh dhe kondicionera.
ndodhet prapa hotelit Pameba .

Eshte dhe mundesia e nderrimit me nje Dyqan ose Hyrje ne Velipoje ose Shkoder dhe mund te shtojme pjesen tjeter te lekve.

Kontaktoni: Amarildo Sterkaj 0692883398
Mail : atwohigh@yahoo.com
Facebook: Agjensia e Sherbimeve Extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim