Apartament 1+1 prane Isa Boletinit

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 14 Nën 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Shkodër
Apartamen 1+1 ne shitje prane sheshit Isa Boletini
Apartamenti eshte komplet i restauruar dhe i mobiluar
ndodhet ne katin e 5
Sip 65m2 cmimi 29800€
Kontaktoni Amarildo Sterkaj 0682883398
Facebook: Agjensia e sherbimeve Extra
website : agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim