APARTAMENTE ne Pallatin e ri tek 5 Herojt

Shitet nga: Kristi 09 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Shkodër
eshte e mobiluar me pajisjet shpiake me dyer druri dhe banak etj Me pamje nga qendra qytetit me ballkon
KEMI DHE AMBJENTE TE TJERA NE TE NJEJTIN PALLAT ME 2 dhoma ose me 3 dhoma me kuadratur te ndryshme qe jan me cmim 640€ m2

cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim