2 Apartamente 95m2 dhe 105m2 Zone Historike Shko..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 17 Gsh 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

590 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Shkodër
Shes dy apartamente me sip 95m2 dhe 105m2.
Rezidenca eshte e pajisur me ashensor.
Shitet vetem siperfaqja e banueshme pa llogaritur shkalla dhe ambjente te perbashketa.
Zona eshte mjaft e kerkuar edhe nga te huajt.
Rezidenca eshte vetem 4 kate. 1 kat dyqan dhe 3 banim.
Kontaktoni mos i humbinsi kete rast.
Cmimi 590 euro m2 i trajtueshem ne varesi te menyres se pageses.
kontaktoni: Amarildo Sterkaj 0692883398
Facebook:Agjensia e Sherbimeve Extra
Website : agjensiaextra.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim