SHITUR!! flm!!!! NJE INVESTIM I ZGJUAR,,vetem 4..

Shitet nga: Alban Fusha 30 Krr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Shkodër
nje investim i zgjuar,,qeradhenie e garantuar,,perball me universitetin,,dy apartamente 2+1 kati i peste dhe kati i gjashte,me siperfaqe 75 m/2 secila,,kati i peste i rikonstruktuar dhe i mobiluar,,cmimi 5.7 milion lek,,kati i gjshte i pa rikonstruktuar,,cmimi 4.5 milion lek,,,cmime te negocueshme
BEJE DHE TI ZGJEDHJEN E DUHUR!!!!!!!ofertat me te mira tek INFOATLANTIK -REAL ESTATE,,,SHITJE-BLERJE-QERA,,,na kontaktoni kati i dyte mbi alpha bank,,,te kursi i dollarit,,tel.022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim