Plotter 160cm gjeresi printimi. HP 22500 latex

Shitet nga: elis 11 Nën 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shes plotter HP 25500, me boje latex (100% ekologjike)
Eshte ne gjendje shum te mire dhe printimi i tij eshte HD. Jetegjatesia e printimi zgjat deri ne 4 vjet pa laminim (plastifikim) ne ambjente te hapura (outdoor).


http://www.youtube.com/watch?v=Yn7grDxSUk0
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim