MAKINERI PER MBUSHJE DHE RIPARIM KONCIONERI AUTO

Shitet nga: Ari 02 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
PAISJE PER KONTROLL DHE MBUSHJE KONDICIONER AUTO TE TE GJITHA LLOJEVE,VITI I PRODHIMIT MARS 2013,PRODHIM ITALIAN NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE ME 70 ORE PUNE KA PROGRAM MANUAL DHE AUTOMATIK.SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim