Dhome frigoriferike me motorr carrier

Shitet nga: ...... 18 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Dhome Figo me motor Carrier Transicolt. Temperature 3-4 Grade deri ne -15 Grade. Ka dhe motor nafte Kobota D 600 cc me 3 pistona. Dimensione e dhomes jane Gjeresi 2,4 m Gjatesi 6,5 Meter dhe Lartesi 2,4 m 37.5 M3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim