Nike

Shitet nga: Atlete Nike 04 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për meshkuj
Shes atlete Nike per te vetmen arsy se jan nje nr me i madh.
Nr45 atletet jane te paisur edhe me sensor per tu lidhur me iphone per te matur kohen e ber, dhe kalorit e hargjuara.
Atletet dhe sensori jan bler per 160€ kam faturen per ta vertetuar.
I shes vetem per 120€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim