FUSTANE NUSERIE

Shitet nga: x 10 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për femra
Shes 13 fustane nuserie 15000 (te reja) copa.Fustanet shoqerohen me aksesoret dhe bizhute perkates. Cmimi i diskutueshem ne varesi te sasise!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim