Disponojm sasi te medha gjendje rrobas

Shitet nga: nazmi 13 Sht 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për femra
disponojm sasi te medha gjendje rrobash te reja dhe te perdorura ,
ato jan rifuxhio grumbull dhe neper thase.te gjitha se bashku.
jan te ardhura nga italia,
te intersesuarit te kontaktojn me mu
cmimi sipas sasis
sa me shum aq me lir
e bejm ket per aresye rikonstruksioni te magazines.
disponijm edhe nje sasi kepucesh femijesh dhe femrash
oferta e limituar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim