Cante 100% lekure 2000 lek unaze dhurate

Shitet nga: ola 24 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Për femra
Kjo cante lekure me eshte dhuruar dhe nuk eshte aspak e perdorur sepse nuk eshte stili im, ka ardhur nga USA dhe eshte ne gjendje shume te mire. Me blerjen e saj nje unaze dhurate. Canta eshte 100% lekure origjinale, ngjyre kafe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim