Kallam peshku mini

Shitet nga: Niku 24 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Kallam peshku mini .... Eshte I vogel dhe mund te mbahet edhe ne xhep
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim